Den Braven – producent klejów, pianek montażowych, plastyfikatorów oraz silikonów

Firma Den Braven jest producentem z niemal 50-letnim stażem na rynku. Obecnie w firmie działa niemal 1200 pracowników stale zajmujących się badaniami, produkcją oraz eksportem szerokiej gamy produktów z kategorii chemii budowlanej, i nie tylko, na cały świat.
Den Braven jest producentem jednego z najbardziej popularnych klejów serii Mamut, charakteryzujących się natychmiastową przyczepnością! Siła i czas wiązania kleju Den Braven – Mamut jest nadzwyczajna, co niewiarygodnie przyśpiesza i ułatwia pracę w wielu segmentach budownictwa. Dzięki niemu możemy wykonać bezinwazyjny montaż luster, parapetów czy blatów, bez konieczności ich podpierania!
Podobnym sukcesem, jak wcześniej omawiany klej Mamut, cieszą się silikony marki Den Braven. Warto zwrócić uwagę, że na przełomie ostatnich lat wykorzystanie silikonów w budownictwie znacznie wzrosło. Wzrost tyczy się nie tylko zwiększonego popytu budowlanego, ale także tego, że na rynek trafiło wiele nowych materiałów budowlanych oraz wykończeniowych. Den Braven przygotował rozwiązania w postaci silikonów do każdego materiału, od drewna po kamień. Produkty silikonowe Den Braven są tworzone na bazie akrylu, poliuretanu, silikonu oraz produktów hybrydowych.
Kolejnymi godnymi uwagi produktami marki Den Braven są piany montażowe. Piany montażowe Den Braven są stworzone na każdą potrzebę. W ofercie znajdują się takie produkty jak piany poliuretanowe, niskoprężne, dwukomponentowe, zimowe oraz piany z całkiem nową formułą!
Ważną gamą produktów marki Den Braven są farby i lakiery w sprayu. Warto zaznaczyć, że te produkty idealnie sprawdzają się do malowania nie tylko wewnątrz, ale również i na zewnątrz budynków. Charakteryzują się między innymi krótkim czasem schnięcia, wysoką odpornością na promienie UV i mają niewiarygodnie długi okres przydatności do użycia.
Jeśli szukasz dostawcy produktów Den Braven w Poznaniu oraz całej Wielkopolsce, to dobrze trafiłeś. Oferujemy pełną paletę produktów tej marki, gwarantujemy najlepszą pomoc i doradztwo, terminowe dostawy i naprawdę świetne ceny! Zadzwoń do nas lub wyślij maila z zapytaniem o ofertę. Nie zawiedziesz się!