1
next_slider_z belkami
bostic
3
painter
toro
pgb
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Jakość

Terminowość

Pewność

O firmie

„Batel” od dwudziestu lat uczestniczy w budowaniu relacji z klientami stawiając na długotrwałą współpracę. Dzięki naszym mobilnym doradcom mającym doskonały kontakt z naszymi kontrahentami, poszerzaniu i modyfikacji asortymentu, podnoszeniu poziomu obsługi i oferując bardzo dobrą jakość produktów, wzmacniamy konkurencyjność i zadowolenie naszych odbiorców.

BATEL

Od 2000 roku firma cały czas powiększa swój asortyment produktów , mając na uwadze przede wszystkim jakość oferowanych towarów. Przez lata działalności zweryfikowaliśmy wiele marek produktów pozostawiając te , które dają gwarancję jakości , solidności , a ze strony dostawcy odpowiedniego podejścia do klienta , a także właściwej reakcji na ewentualne specyficzne zapotrzebowanie naszych klientów.

Kilkunastu sprawdzonych pracowników stara się zapewnić naszym Klientom optymalne warunki współpracy , produkty , komplementarność oferty i terminowość dostaw. Nasi sprawdzeni pracownicy starają się zapewnić, szybką obsługą i pełną ofertą dystrybuowanych przez nas produktów.

Tysiące oferowanych przez naszą firmę pozycji dają naszym Klientom poczucie pewności wyboru takiego rozwiązania jak i zadowolenie z dobrze wykonanej pracy.

Misja

„Batel” jest uznaną firmą na rynku hurtowym w branży techniki zamocowań i uszczelnień. Pragniemy w sposób stabilny rozwijać swój potencjał, skupiając się na podnoszeniu konkurencyjności naszych klientów dzięki kompetentnej i niezawodnej obsłudze oraz oferowanie im szerokiego spectrum produktów, które pochodzą od renomowanych producentów.

Dlatego stawiamy na :

– ciągły proces innowacyjny w każdym sektorze firmy
– rozwój i optymalizację wachlarza produktów
– bezpośrednią i efektywną komunikację z klientami
– minimalizację czasu obsługi oraz ciągłość dostaw

CERTYFIKATY