Narzędzia marki Corona – produkty, którym można zaufać

Remont, budowa, prace wykończeniowe – żadne z nich nie może obyć się bez wykwalifikowanych fachowców, którzy dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu są w stanie poradzić sobie z każdym zadaniem i uporać z ewentualnymi trudnościami. Każdy, kto miał kiedykolwiek do czynienia z pracami remontowymi czy wykończeniowymi, powinien wiedzieć, że w trakcie ich wykonywania mogą się pojawić nieprzewidziane problemy, z którymi trzeba się jakoś uporać. Tam, gdzie majsterkowicz-amator może nie być w stanie znaleźć rozwiązania, specjalista powinien stanąć na wysokości zadania. Dlatego właśnie, zamiast samemu się męczyć i głowić, warto zaufać osobom, które zajmują się podobnymi zleceniami na co dzień.

Jednak same umiejętności i doświadczenie to nie wszystko. Żeby można było podchodzić do realizacji większości zadań, należy się wyposażyć w odpowiednie narzędzia i materiały budowlane. Właściwe narzędzia (takie jak klucze nasadowe, klucze imbusowe, suwmiarki czy gwintowniki) mogą nie tylko przyspieszyć i ułatwić przebieg prac, ale i w ogóle umożliwić ich wykonanie. Produkty takie muszą jednak przedstawiać wysoką jakość – tylko takim narzędziom można zaufać podczas realizacji trudnych i wymagających zleceń. Do godnych zaufania produktów należą narzędzia Corona.

Duży wybór narzędzi Corona – artykuły niezbędne podczas wielu rodzajów prac

Prace remontowo-budowlane dzielą się na wiele rodzajów, a każdy z nich wymaga użycia konkretnych narzędzi. Innych używa się podczas tynkowania, innych podczas prac dekarskich, a jeszcze innych podczas robót ziemnych. Marka Corona zajmuje się produkcją artykułów przydatnych przy różnych typach zadań. Wśród nich znajdziemy m.in. takie narzędzia jak:

  • łopaty – to narzędzia, których używa się do przenoszenia różnego rodzaju materiałów. Łopaty są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach, w zależności od tego, do czego są przeznaczone. Niektóre łopaty służą do kopania, inne do nabierania i przenoszenia luźnych materiałów, takich jak piasek. Trzonek łopaty może być wykonany z drewna lub metalu. W zależności od potrzeb, możemy kupić łopatę węglową, piaskową czy też szpadel do kopania w ziemi;
  • noże monterskie – noże monterskie to ostre jak brzytwa narzędzia służące do cięcia różnych materiałów. Można nimi przecinać różne przedmioty, od gontów po karton, pomagają też przy zdejmowaniu izolacji z przewodów. Noże monterskie są przeznaczone do trzymania w jednej ręce i zapewniają użytkownikowi optymalną kontrolę podczas pracy. Najpopularniejsze rodzaje noży monterskich to składane noże użytkowe;
  • klucze francuskie – rodzaj kluczy nastawnych. Z wyglądu nieco przypominają młotek. Rozwartość obustronnych szczęk można regulować za pomocą obrotowej części rękojeści tak, żeby dopasować je do aktualnych potrzeb. Klucz francuski przydaje się przede wszystkim podczas prac hydraulicznych;
  • noże do szkła – to narzędzia służące do wykonywania płytkiego nacięcia po jednej stronie tafli szkła, która ma zostać rozbita na dwie części. W wyniku nacięcia powstaje szczelina na powierzchni szkła, co powoduje, że szkło pęka wzdłuż nacięcia. Wymaga to oczywiście wyczucia i wprawy – szkło jest delikatnym materiałem, który nietrudno uszkodzić, jednak z odpowiednim narzędziem cięcie szkła staje się znacznie łatwiejszym zadaniem.

Corona – co jeszcze znajdziemy w ofercie firmy?

Narzędzia kojarzą się przede wszystkim z takimi produktami jak młotki, klucze płasko-oczkowe, szpadle czy wkrętaki. Oczywiście są to skojarzenia jak najbardziej słuszne. Jednak warto pamiętać, że w pracach budowlano-remontowych dużą rolę grają także mniejsze, bardziej niepozorne artykuły. To od nich w wielu przypadkach zależy, czy prace przebiegną sprawnie i czy zadanie uda się wykonać w terminie.

Corona to firma, która zajmuje się także produkcją takich narzędzi czy produktów jak: pace styropianowe, pistolety do kleju czy piany, smarownice, nitownice nożycowe, gwintowniki, kątowniki spawalnicze czy przyłącza do kranu lub adaptery ogrodowe.

Warto wspomnieć, że w ramach marki, powstała również linia Corona Exclusive, która prezentuje profesjonalne, cechujące się niezawodnością i wyjątkową precyzją wykonania, artykuły przeznaczone do celów przemysłowych. Oprócz tego mamy jeszcze do czynienia z linią Corona Protect, która oferuje artykuły do ochrony osobistej.

Artykuły marki Corona dostępne w hurtowni internetowej Batel. Sprzedaż i dystrybucja hurtowych ilości produktów i narzędzi

Właścicielom sklepów i składów budowlanych powinno zależeć na tym, by dysponować szerokim asortymentem. W końcu to tam często zaopatrują się firmy zajmujące się remontami i wykończeniówką. Fachowcy powinni mieć dostęp do materiałów i narzędzi dobrej jakości i sprawdzonych producentów. Dlatego właśnie warto pomyśleć o złożeniu zamówienia w hurtowni budowlanej. Można w niej zakupić ilości hurtowe produktów, w znacznie niższej cenie niż w przypadku sprzedaży detalicznej.

Batel to internetowa hurtownia budowlana, w której można dokonać zamówienia hurtowej ilości narzędzi ręcznych i artykułów budowlanych z listy zakupowej każdego właściciela sklepu lub firmy budowlanej. W hurtowni Batel znajdują się narzędzia i artykuły znanej i szanowanej marki Corona. Co najlepsze, zamówienia można dokonać bez wychodzenia z domu – wystarczy skontaktować się bezpośrednio z przedstawicielem hurtowni Batel. Dzięki katalogowi online, można wygodnie wyszukać rodzaj produktu, jaki nas interesuje. Hurt to oszczędność czasu i pieniędzy, dlatego warto zdecydować się na takie zakupy i zawczasu uzupełnić swój magazyn produktami marki Corona.