1
next_slider_z belkami
bostic
3
painter
toro
pgb
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Hurtownia budowlana Września

Prowadząc własną firmę budowlaną, należy pomyśleć o wielu rzeczach. W tej branży konkurencyjność jest spora, więc żeby utrzymać się na rynku, trzeba oferować wysokiej jakości usługi. Bardzo liczy się tu opinia klientów – kilka nieudanych zleceń może stanowić gwóźdź do trumny dla danej firmy. Dlatego warto zadbać o to, by przedsiębiorstwo już od samych podstaw prezentowało się jako godne zaufania. Zatrudnienie odpowiednich, znających się na swojej pracy fachowców, to jeden z ważniejszych aspektów. Drugim jest zadbanie o wysokiej jakości artykuły budowlane. Jeśli firma korzysta z dobrych materiałów budowlanych od renomowanych producentów, od razu wzrasta jej prestiż, a klienci wykazują większy poziom zaufania. Jednak porządne materiały budowlane trzeba skądś brać; najlepiej byłoby przy tym nie przepłacić. Czy jest zatem jakaś alternatywa dla lokalnych sklepów budowlanych? Oczywiście, że tak. Na pomoc przychodzą tu hurtownie budowlane.

Hurtownia budowlana Września – czym jest hurtownia materiałów budowlanych i dlaczego warto tam kupować?

Hurtownia budowlana to firma, która dostarcza materiały wykonawcom i właścicielom sklepów budowlanych. Materiały budowlane są tam sprzedawane hurtowo, a więc w dużej ilości. Dzięki temu kupujący może wyposażyć się od razu w cały potrzebny do ukończenia projektu czy inwestycji towar.

Ceny hurtowe materiałów budowlanych mogą być znacznie niższe niż ceny detaliczne, po jakich sprzedają swoje produkty sklepy czy składy budowlane. Jeżeli więc mamy w planach większy projekt, taki jak budowa czy remont domu, zawsze warto sprawdzić ceny hurtowe przed zakupem w sklepie detalicznym.

Niektórzy mogą zadawać sobie pytanie: dlaczego mam kupować w hurtowni, jeśli wszystko, czego potrzebuję, znajdę w lokalnym sklepie budowlanym? Jednak jest kilka powodów, dla których warto zamówić materiały u hurtownika, zamiast kupować je w detalu. Należą do nich:

 1. Niższe ceny. Hurtownie kupują swoje towary masowo i umożliwiają swoim klientom zaoszczędzenie sporej ilości pieniędzy, oferując niższe ceny za te same towary, które można znaleźć w sklepach detalicznych. Jest to szczególnie istotne, jeśli klient chce zamówić duże ilości konkretnego produktu takiego jak np. wełny mineralne czy pokrycia dachowe.
 2. Wysoka różnorodność. Wiele hurtowni ma dostęp do szerszej gamy produktów niż sklepy detaliczne – zwłaszcza jeśli sprzedają przedmioty przemysłowe, takie jak materiały hydrauliczne, farby czy elementy złączne. Mogą również zorganizować artykuły budowlane, które nie są dostępne gdzie indziej (takie jak specjalistyczne narzędzia).
a1

Jakie produkty można znaleźć w asortymencie hurtowni? Hurtownia budowlana Września

Nasza hurtownia budowlana oferuje klientom szeroki wybór materiałów budowlanych i wykończeniowych od renomowanych producentów. Proponujemy najlepsze materiały budowlane na rynku, możemy pochwalić się posiadaniem w ofercie produktów takich marek jak Felo, Bostik, Tiger, Schedpol czy Domax. Współpracujemy zarówno z właścicielami sklepów budowlanych i dużych przedsiębiorstw, jak i z klientami indywidualnymi, którzy planują prywatną inwestycję w stylu budowy domu lub garażu czy remontu mieszkania.

tools-g1075d24bb_1920

W naszej hurtowni można dostać takie artykuły budowlane jak:

 • silikony,
 • piany montażowe,
 • kleje,
 • plastyfikatory,
 • farby w aerozolu,
 • markery olejowe,
 • poziomnice i kątownice,
 • gwoździe (budowlane, papowe, boazeryjne, ciesielskie),
 • wkręty (ciesielskie, farmerskie, do płyt kartonowo gipsowych),
 • ściernice,
 • narzędzia (wkrętaki, szczypce, noże, klucze),
 • artykuły malarskie (wałki, pędzle, folie),
 • artykuły złączne (podkładki, nakrętki),
 • taśmy miernicze,
 • rękawice ochronne i wiele innych.

Powyższa obszerna lista dostępnych produktów to jedynie ułamek tego, co mamy do zaoferowania. Klienci dostaną u nas o wiele więcej materiałów. Każdy, kto szuka farb, brzeszczotów, wierteł czy elektronarzędzi, powinien zapoznać się z naszą ofertą.

Jakość

Terminowość

Pewność

Hurtownia budowlana Września – korzyści z zamawiania w internetowej hurtowni

Nasza hurtownia budowlana oferuje duży wybór materiałów budowlanych i wykończeniowych w korzystnych cenach. Wiemy, co może się przydać na budowie i podczas remontu, dlatego w sprzedaży mamy najlepsze produkty na rynku. Jednak współpraca z nami jest wyjątkowa również z innego powodu. Udostępniamy stronę internetową, na której w jednym miejscu znajduje się cała nasza oferta. Klienci mogą więc za pośrednictwem internetu, bez ruszania się z domu, przeglądać asortyment dostępnych materiałów budowlanych i wybrać coś odpowiedniego dla swoich potrzeb.

Zamówione przez klienta produkty dostarczymy „pod same jego drzwi”. Zapewniamy transport materiałów budowlanych, dowieziemy je na wskazany adres, klient nie musi więc martwić o to, jak przewieźć dużą liczbę artykułów (co często bywa problematyczne). Możemy dostarczyć je też wprost na budowę, żeby jeszcze bardziej ułatwić cały proces.

Zamiast odwiedzać lokalny sklep budowlany i przepłacać za zakupy, warto przejrzeć dostępny asortyment naszej hurtowni. Zakupy u nas to wygoda, oszczędność czasu oraz pieniędzy, a także jakościowe produkty. Wystarczy złożyć zamówienie i samemu się o tym przekonać.