1
next_slider_z belkami
bostic
3
painter
toro
pgb
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Hurtownia budowlana Śrem

Budowa domu to spore wyzwanie. Dla niektórych może być wręcz zniechęcającym zadaniem. Jest to nie tylko kosztowne, ale również czasochłonne. Trzeba zdobyć wszystkie materiały potrzebne do budowy, które najczęściej ściągane są z różnych miejsc, a następnie zgromadzić je razem na placu budowy. Jest jednak również wygodniejsze rozwiązanie. Można rozważyć zakup materiałów w hurtowni budowlanej.

Czym jest hurtownia budowlana i jakie są korzyści z kupowania tam materiałów budowlanych? Hurtownia budowlana Śrem

Hurtownie budowlane to miejsca, gdzie można kupić artykuły budowlane i w korzystnych cenach i w dużej ilości. Hurtownie współpracują zarówno z dużymi przedsiębiorstwami realizującym ogromne zlecenia, jak i z klientami indywidualnymi.

Główną różnicą między handlem hurtowym a detalicznym jest to, że hurtownia pozwala firmom na zakup materiałów budowlanych w ilościach hurtowych przy niższych kosztach jednostkowych, zamiast kupowania ich indywidualnie np. w jednym ze sklepów budowlanych. Może to być szczególnie korzystne przy zakupie produktów dla dużych zleceń, takich jak remonty domów lub projektów budowlanych.

Jakie korzyści płyną z zakupu materiałów budowlanych i wykończeniowych od hurtowni budowlanej? Oto kilka z nich:

  • oszczędność czasu i pieniędzy;
  • można uzyskać produkty od renomowanych producentów w przystępnej cenie;
  • można uzyskać materiały budowlane w ilości hurtowej, więc nie ma potrzeby, by kilkakrotnie odwiedzać składy budowlane w celu uzupełnienia zapasów;
  • nie ma opóźnień w dostawie, ponieważ najczęściej wszystkie artykuły budowlane przechowywane są w jednym miejscu.
a1

Hurtownia budowlana Śrem – jaki rodzaj materiałów budowlanych można kupić w hurtowni?

Do rodziny materiałów budowlanych zalicza się cała masa produktów podzielonych na różne kategorie. Należą do nich takie artykuły jak wełny mineralne, pokrycia dachowe, kleje, farby czy systemy zamocowań. W naszej hurtowni staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów i zapewniać szeroki wybór asortymentu najwyższej jakości. Współpracujemy z renomowanymi markami, dlatego możemy zaoferować klientom najlepsze materiały budowlane, jakie można dostać na rynku. Wśród nich znaleźć można:

tools-g1075d24bb_1920
  • silikony – to grupa materiałów gumopodobnych, które są często wykorzystywane w budownictwie, ale także w innych branżach. Szczeliwa silikonowe są stosowane w budownictwie do wypełniania szczelin między oknami i drzwiami lub na powierzchniach zewnętrznych w celu ochrony przed wnikaniem wody. Silikonowe uszczelnienie jest używane do uszczelniania wanien, pryszniców i zlewów. Izolacja silikonowa jest również używana do izolacji rur i przewodów;
  • kleje – substancje, które mogą być używane do łączenia dwóch lub więcej powierzchni. Proces łączenia może być trwały lub tymczasowy. Kleje są zazwyczaj wykonane z naturalnych lub syntetycznych polimerów. Niektóre z nich są dostępne w postaci suchego proszku, który jest mieszany z rozpuszczalnikiem, aby utworzyć płynny klej przed zastosowaniem. W hurtowni budowlanej można dostać różne rodzaje klejów: do szkła, metalu, drewna czy PVC;
  • taśmy – taśmy są wykorzystywane na wiele różnych sposobów w branży budowlanej. Można ich użyć w różnych sytuacjach i na różnych etapach pracy. Wśród nich można wyróżnić taśmy: malarskie, montażowe piankowe, antyrysowe, naprawcze (duct tape) czy dwustronne;
  • opaski zaciskowe – znane również jako opaski kablowe. Są one często używane w elektronice i naprawach samochodowych, ale mogą być wykorzystywane w każdej sytuacji, w której potrzebne jest tymczasowe, ale i solidne mocowanie. Opaski zaciskowe są mocniejsze, niż większość ludzi sądzi, więc mogą być używane do mocowania ładunku na ciężarówkach, łodziach lub samochodach. Metalowe opaski zaciskowe często stosuje się do zabezpieczania przewodów;
  • markery olejowe – rodzaj markerów malarskich, które służą do pisania na powierzchniach takich jak szkło, plastik, papier i inne. Mogą być również używane do kolorowania, dekorowania i innych celów artystycznych. Przydatne podczas remontu czy na budowie – można za ich pomogą zaznaczyć np. miejsce, w którym dany materiał ma zostać przecięty.

W naszej hurtowni znaleźć można te i inne materiały budowlane. Mamy w ofercie duży wybór elektronarzędzi, farb i innych produktów niezbędnych na budowie.

Jakość

Terminowość

Pewność

Internetowa hurtownia budowlana – wygoda i komfort. Hurtownia materiałów budowlanych Śrem

Zakupy w naszej hurtowni to sama przyjemność. Jesteśmy wyposażeni lepiej niż niejeden sklep budowlany. Znaleźć można u nas szeroki asortyment produktów renomowanych producentów. Wystarczy wejść na stronę internetową i przejrzeć katalog online.

Korzystając z usług naszej hurtowni, klienci mogą liczyć na dobre ceny i szeroki wybór produktów, ale także i na transport towarów na wskazany adres. Niezależnie czy przedmiotem zamówienia są farby, tynki czy narzędzia, dostarczymy je w konkretne miejsce, dzięki czemu klient nie będzie się musiał martwić o samodzielne organizowanie transportu materiałów. Po złożeniu zamówienia i dokonaniu płatności przez klienta, cała reszta leży po naszej stronie.