1
next_slider_z belkami
bostic
3
painter
toro
pgb
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Hurtownia budowlana Śrem – szeroki wybór materiałów budowlanych renomowanych producentów w jednym miejscu

Zakupy hurtowe to praktyka kupowania towarów w dużych ilościach, aby uzyskać niższą cenę za konkretne produkty. Kupowanie materiałów budowlanych w hurtowni budowlanej to znakomity pomysł, jeśli planuje się większą inwestycję, taką jak choćby budowa domu. Zamówienie potrzebnych artykułów w hurtowni jest też dobrym wyjściem przy planowaniu remontu mieszkania. Można dzięki temu otrzymać najlepsze materiały budowlane w korzystnych cenach.

Hurtownia budowlana Śrem – czym hurtownie budowlane różnią się od sklepów budowlanych?

Hurtownia materiałów budowlanych to miejsce, gdzie można kupić materiały niezbędne do projektów budowlanych, prac wykończeniowych i remontów. Hurtownie budowlane dostarczają produkty, takie jak wełny mineralne, tynki czy farby, wykonawcom i firmom budowlanym, które następnie wykorzystują je do realizowania konkretnych zleceń.

Materiały budowlane obejmują wszystko, od gwoździ przez pokrycia dachowe do pustaków, jednak każda hurtownia budowlana może specjalizować się w konkretnych produktach. Tak czy inaczej, artykuły budowlane są sprzedawane w hurtowniach w dużych ilościach po cenach hurtowych, dzięki czemu mogą być kupowane przez wykonawców po niskich kosztach. Pozwala to realizatorom wykonywać swoją pracę, a inwestorom utrzymać budżet w ryzach, nie przepłacając za materiały budowlane.

a1

Dlaczego warto kupować artykuły budowlane w ilościach hurtowych? Hurtownia budowlana Śrem

Zakup materiałów budowlanych w ilościach hurtowych to coś, co zdecydowanie warto rozważyć, planując budowę lub remont. Oto dlaczego kupowanie w hurtowni jest dobrym pomysłem:

tools-g1075d24bb_1920

Niższy koszt jednostkowy

Kupując ilości hurtowe materiałów budowlanych w jednym miejscu, klienci mogą zaoszczędzić pieniądze na kosztach wysyłki, a także na innych opłatach (takich jak koszty za przechowywanie i obsługę). Jest również możliwe uzyskanie zniżek na całkowitą kwotę zamówienia.

Niższe koszty wysyłki

Planując budowę domu od podstaw, należy wziąć pod uwagę, że do realizacji projektu potrzeba będzie bardzo wielu różnych materiałów budowlanych. Pokrycia dachowe, pustaki, styropian, wełny mineralne, farby, silikony, piany PU – to tylko część niezbędnych artykułów. Koszty transportu tych produktów mogą być znaczne, zwłaszcza jeśli zamawia się z kilku różnych miejsc, np. z lokalnych sklepów budowlanych. Dobrym pomysłem są zakupy hurtowe – pomaga to ograniczyć dodatkowe koszty za transport, redukuje też ryzyko opóźnień, np. z powodu złych warunków pogodowych lub wypadków po drodze.

Szeroki asortyment produktów od renomowanych producentów

Hurtownia budowlana oferuje zwykle szeroki wybór materiałów budowlanych. Wśród nich znaleźć można zarówno produkty znanych i szanowanych na rynku marek, jak i ich tańsze odpowiedniki. Jeśli inwestor chce mieć pewność, że to, co kupuje będzie wysokiej jakości i dobrze się sprawdzi w czasie budowy czy remontu, powinien inwestować w sprawdzone materiały budowlane. Produkty znanych marek kupowane w ilościach hurtowych będą kosztować mniej, więc tym bardziej się to opłaca.

Jakość

Terminowość

Pewność

Internetowa hurtownia budowlana Śrem – dlaczego warto kupować materiały budowlane online?

Kupowanie materiałów budowlanych hurtowo online pomoże klientom zaoszczędzić zarówno pieniądze, jak i czas. Oto kilka powodów, dla których warto rozważyć zakupy w naszej hurtowni:

 • Klient otrzyma lepszą ofertę. Kupowanie hurtowe oznacza, że konsument zamawia duże ilości produktu konkretnego typu i otrzymuje najlepsze możliwe ceny na wszystkie materiały. Nie trzeba kupować różnych rodzajów materiałów budowlanych w kilku sklepach – wystarczy zamówić potrzebne artykuły z jednej strony i pozwolić nam dostarczyć wszystko na wskazany adres za jednym zamachem;
 • Szeroki asortyment produktów do wyboru. Klienci mogą wybierać spośród różnych rodzajów materiałów różnych marek, dzięki czemu są w stanie dobrać dla siebie idealny produkt. Katalog online pozwala użytkownikom wygodnie przejrzeć dostępny asortyment przed dokonaniem wyboru;
 • Złożenie zamówienia w naszej hurtowni jest bardzo proste. Klienci mogą od razu zobaczyć, co jest dostępne i złożyć zamówienie, kontaktując się z wykwalifikowanym konsultantem. Potem wystarczy już tylko dokonać płatności i zlecić transport zamówionych materiałów budowlanych na wskazany adres.

Jakie produkty można zamówić w hurtowni online? Hurtownia budowlana Śrem

Składy budowlane oferują zwykle duży wybór materiałów budowlanych. Odwiedzając sklep budowlany, również można wybierać spośród wielu artykułów na półkach. Jednak to hurtownia budowlana daje największą swobodę. Chcemy sprostać oczekiwaniom klientów, oferując im szeroki wybór doskonałych artykułów budowlanych i wykończeniowych. Do naszej oferty wliczają się m.in. takie produkty, jak:

 • artykuły złączne,
 • artykuły malarskie,
 • gwoździe,
 • wkręty,
 • farby,
 • plastyfikatory,
 • kleje,
 • silikony,
 • piany PU,
 • akryle,
 • aerozole techniczne,
 • kotwy,
 • klucze imbusowe,
 • narzędzia,
 • markery olejowe,
 • poziomnice,
 • opaski zaciskowe,
 • i wiele innych!