1
next_slider_z belkami
bostic
3
painter
toro
pgb
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Hurtownia budowlana Luboń

Hurtownie budowlane dostarczają szeroki asortyment produktów i materiałów dla przemysłu budowlanego. Zapewniają niemal wszystko – od drewna, stali czy plastiku po cement, cegły, pokrycia dachowe i inne artykuły budowlane.

Hurtownie to firmy, które kupują towary w dużych ilościach i sprzedają je po obniżonej cenie. Zazwyczaj zajmują się zamówieniami masowymi, więc mają bardzo niskie koszty ogólne i mogą przenieść te oszczędności na swoich klientów. Dlatego właśnie często znacznie bardziej opłacalne jest zrobienie zakupów w hurtowni budowlanej niż korzystanie z usług sklepu budowlanego.

Jednak nie każda hurtownia zapewnia najwyższą jakość usług. Kupując od hurtownika, warto upewnić się, że firma ma dobre referencje – w niektórych przypadkach lepsza cena może wynikać z niższej jakości produktów. Nasza hurtownia nie oszczędza na materiałach. Współpracujemy z renomowanymi markami i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, zapewniając im najlepsze materiały budowlane, jakie można znaleźć na rynku.

Hurtowy zakup materiałów budowlanych – dlaczego warto kupować w hurcie? Hurtownia budowlana Luboń

Kupowanie materiałów z hurtowni budowlanej jest korzystne, ponieważ można dzięki temu zaoszczędzić pieniądze i czas. Ale jak to działa?

Aby uzyskać najlepsze ceny, należy kupować produkty hurtowo. Ale nie każdy dysponuje miejscem o wystarczającej powierzchni do przechowywania dużej ilości materiałów budowlanych. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest zakup od hurtownika, który ma ku temu odpowiednie warunki. Dzięki temu hurtownie mogą sprzedawać duże ilości materiałów po obniżonej cenie. Mają również większą siłę nabywczą, niż jakikolwiek pojedynczy wykonawca mógłby dysponować. To pozwala im negocjować lepsze ceny dla wszystkich swoich materiałów i dostaw.

Największą korzyścią z zamawiania z naszej hurtowni jest to, że klienci mogą zamówić hurtowo materiał lub produkt, który znajdą w katalogu internetowym hurtowni, a my zapewniamy transport. Dostawa leży po naszej stronie. Klienci nie muszą się martwić tym, jak przewieźć zamówione materiały budowlane z hurtowni. Po dokonaniu płatności nasi dostawcy przetransportują produkty bezpośrednio na wskazany adres.

a1

Hurtownia budowlana Luboń – szeroki wybór materiałów budowlanych. Wełny mineralne, pokrycia dachowe, artykuły malarskie i nie tylko

Korzyści z zakupu w internetowej hurtowni budowlanej jest wiele. Klienci hurtowni mogą znaleźć wszelkiego rodzaju materiały budowlane w niższych cenach, niż oferują składy budowlane czy lokalny sklep budowlany. W asortymencie naszej hurtowni klienci mogą znaleźć takie artykuły jak:

tools-g1075d24bb_1920
 • artykuły ścierne,
 • artykuły malarskie,
 • artykuły złączne,
 • farby i lakiery,
 • silikony, piany montażowe, uszczelniacze,
 • gwoździe, wkręty, śruby,
 • pokrycia dachowe,
 • wełny mineralne,
 • tynki,
 • rękawice i okulary ochronne,
 • kleje,
 • poziomnice, łaty i kątownice,
 • groty do wkrętarek,
 • markery,
 • narzędzia i elektronarzędzia,
 • miary i taśmy miernicze,
 • wiertła,
 • klucze.

Wymienione materiały to jedynie część asortymentu naszej hurtowni budowlanej. Co najważniejsze, nasza oferta obejmuje produkty od renomowanych producentów. W jednym miejscu klienci znajdą różne kategorie materiałów budowlanych niezbędnych podczas remontu, na budowie czy w trakcie prac wykończeniowych. Czy można sobie wyobrazić sprawny remont bez elektronarzędzi, poziomnicy czy zestawu kluczy? Wiemy, że bez nich wykonanie zlecenia może być utrudnione, a nawet niemożliwe. Dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów i dajemy im szeroki wybór najlepszych materiałów budowlanych i wykończeniowych.

Jakość

Terminowość

Pewność

Współpraca z dużymi firmami i klientami indywidualnymi. Hurtownia budowlana Luboń

Nasza hurtownia ma w swojej ofercie szeroki asortyment materiałów, które są niezbędne podczas wielu rodzajów prac. Jako że jesteśmy hurtownią internetową, można łatwo przeglądać dostępny asortyment. Wystarczy dostęp do internetu. Wchodząc na stronę naszej firmy, można wygodnie przeglądać katalog online, wyszukać konkretne produkty i materiały, a następnie złożyć zamówienie. Od sklepów budowlanych odróżnia nas to, że nasze artykuły budowlane można przeglądać o dowolnej porze. Klient może wejść na stronę hurtowni nawet w środku nocy. Po zamówieniu wybranych produktów, zostaną mu one dostarczone na wskazany adres (np. na plac budowy). Dzięki temu w wygodny sposób będzie można kontynuować pracę, nie martwiąc się o to, jak przetransportować materiały budowlane na miejsce.

Współpracujemy zarówno z dużymi wykonawcami realizującymi rozbudowane inwestycje, jak i z klientami indywidualnymi, którzy potrzebują materiałów budowlanych do ukończenia małego projektu. Dla nas liczy się zadowolenie klientów, niezależnie od tego, jak dużej ilości produktów potrzebują. Nasze drzwi są otwarte dla każdego.

Każdy, kto potrzebuje materiałów, takich jak farby, tynki, gwoździe, silikony czy ściernice, powinien zajrzeć do naszej hurtowni. Mamy imponujący asortyment i listę wielu zadowolonych klientów, którzy chętnie korzystają z naszej oferty.