1
next_slider_z belkami
bostic
3
painter
toro
pgb
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Hurtownia budowlana Konin – szeroki wybór produktów od renomowanych producentów. Tanie materiały budowlane

Artykuły budowlane są integralną częścią procesu budowlanego. Obejmują one m.in. takie materiały, jak drewno, metal i plastik, które są wykorzystywane do budowy domów i innych konstrukcji. Mogą być również używane do renowacji lub naprawy istniejących struktur, remontu mieszkania itd.

Hurtownia budowlana to firma, która dostarcza te materiały wykonawcom i innym specjalistom w dziedzinie budownictwa. Hurtownie budowlane sprzedają swoje produkty po cenach hurtowych, dzięki czemu mogą utrzymać wysokie zyski, jednocześnie oferując konkurencyjne ceny swoim klientom. Firmy tego rodzaju współpracują zarówno z dużymi przedsiębiorstwami realizującymi potężne inwestycje, jak i z klientami indywidualnymi.

Jakie materiały można znaleźć w hurtowni budowlanej? Hurtownia budowlana Konin

Rodzaje materiałów oferowanych przez hurtownię budowlaną różnią się znacznie w zależności od charakteru ich działalności. Do produktów budowlanych sprzedawanych przez hurtownie należą takie artykuły, jak: tarcica, pokrycia dachowe, wełny mineralne, komponenty elektryczne, armatura wodno-kanalizacyjna, oprawy oświetleniowe, gonty dachowe, farby, plandeki, panele izolacyjne, artykuły malarskie, złączne czy ścierne oraz wiele innych.

Naszą misją jest zapewnianie klientom możliwie najlepszej jakości materiałów budowlanych. Współpracujemy z renomowanymi markami, żeby produkty, które znajdą się u nas w sprzedaży, spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Przez cały czas staramy się rozwijać i podnosić jakość naszych usług, zapewniając nienaganną obsługę kupującym. Oferujemy szeroki asortyment produktów z zakresu uszczelnień i techniki zamocowań, ale nie tylko. W naszej ofercie znaleźć można najlepsze materiały od znanych i szanowanych na rynku producentów, takich jak:

 • Bessto;
 • Bostik;
 • Corona;
 • Den Braven;
 • Domax;
 • DWT;
 • Felo;
 • Irwin;
 • Jurga;
 • Schedpol;
 • Technicqll;
 • Tiger;
 • Torro.

Wśród dostępnych w naszym asortymencie materiałów budowlanych i wykończeniowych znajdują się takie produkty, jak: narzędzia, markery, rękawice, kleje, silikony, aerozole techniczne, śruby, poziomnice czy ściernice. Wymienione artykuły budowlane to jedynie ułamek bogatej oferty.

a1

Dlaczego warto kupować materiały budowlane w hurtowni? Hurtownia budowlana Konin

Po materiały budowlane można udać się do jednego ze sklepów budowlanych. Niektórzy odwiedzają okoliczne składy i tam wyposażają się w niezbędne artykuły. Jednak każdy, komu zależy na sprawnej obsłudze i zaoszczędzeniu pieniędzy, powinien rozważyć zakupy w hurtowni materiałów budowlanych.

Istnieje wiele korzyści płynących z zakupu materiałów budowlanych w hurtowni. Należą do nich:

tools-g1075d24bb_1920
 • Oszczędność pieniędzy. Materiały budowlane kupowane hurtowo są zazwyczaj tańsze niż te kupowane pojedynczo. Być może różnica nie jest mocno odczuwalna przy zakupie kilku sztuk danego produktu, jednak w przypadku większych zakupów (np. podczas przygotowań do remontu czy budowy domu) oszczędności mogą być naprawdę znaczne.
 • Większa różnorodność. Hurtownie zazwyczaj dysponują szerokim wachlarzem produktów, więc inwestor lub wykonawca ma z czego wybierać i może kupić materiały, jakie chce – nie musi zdawać się na to, co akurat pozostało na półce sklepowej. Hurtownie mają również tendencję do przechowywania większej ilości artykułów wysokiej jakości niż lokalni detaliści.
 • Wygoda. Materiały budowlane zakupione w hurtowni zostaną dostarczone klientowi za jednym razem. Większość materiałów budowlanych dostarczana jest ciężarówkami w dużych ilościach, dzięki czemu potrzeba mniej czasu, aby wszystkie materiały dotarły na budowę na raz. Można również oczekiwać, że samochody dostawcze będą przewozić wiele artykułów jednocześnie, więc nie powinno być żadnych przestojów między dostawami (co jest szczególnie ważne, jeśli materiały budowlane potrzebne są „na cito”).

Jakość

Terminowość

Pewność

Hurtownia budowlana Konin – szeroki wybór materiałów budowlanych i wykończeniowych online. Zakupy bez wychodzenia z domu

Nasza oferta jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i do właścicieli dużych firm świadczących usługi budowlano-remontowe. Dostępny asortyment można przejrzeć w jednym miejscu – wystarczy otworzyć katalog online na naszej stronie internetowej. Dla klienta oznacza to niesamowitą wygodę i oszczędność czasu. Nie trzeba osobiście udawać się do stacjonarnej placówki, żeby zorientować się, jakimi materiałami dysponujemy. Wystarczy mieć dostęp do internetu i sprawdzić dostępne produkty online, a następnie złożyć zamówienie.

Co istotne, nasza firma jest w stanie dostarczyć zakupione artykuły budowlane do klienta. Zapewniamy transport na wskazany adres – po dokonaniu płatności dowieziemy produkty na miejsce realizacji prac. To znaczne ułatwienie – klient nie musi sam organizować samochodów, którymi przewiezie artykuły budowlane.

Staramy się nieustannie wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów i oferować im najlepsze materiały budowlane. Dzięki naszym produktom, praca na budowie czy podczas remontu będzie przebiegać sprawnie i bez przestojów. Wystarczy odwiedzić stronę naszej hurtowni i przekonać się samemu.