1
next_slider_z belkami
bostic
3
painter
toro
pgb
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Hurtownia budowlana Gniezno

Zakup materiałów budowlanych to coś, do czego powinno się podejść rozsądnie, zwłaszcza jeżeli planowane prace wymagają wyposażenia się w większe ilości specjalistycznych produktów. Owszem, można w tym celu odwiedzić jeden ze sklepów budowlanych; składy budowlane również powinny oferować potrzebny asortyment. Jednak w przypadku dużego zamówienia, zakupy takie będą sporo kosztować. Jeśli klient wolałby zaoszczędzić nieco pieniędzy, a jednocześnie dostać hurtowe ilości materiałów budowlanych, takich jak gwoździe, farby czy kleje, powinien skorzystać z usług hurtowni budowlanej.

Czym jest hurtownia budowlana i dlaczego warto zamawiać w niej materiały? Hurtownia materiałów budowlanych Gniezno

Hurtownia budowlana to firma, która specjalizuje się w sprzedaży materiałów budowlanych, takich jak wełny mineralne, pokrycia dachowe, uszczelniacze silikonowe i nie tylko. Hurtownie budowlane często sprzedają wykonawcom, budowniczym, współpracują też z klientami indywidualnymi, którzy potrzebują tych produktów do swoich projektów. Główną korzyścią z zakupu od hurtowni budowlanej jest oszczędność kosztów. Kupujący jest w stanie zaoszczędzić sporo pieniędzy, kupując od hurtownika zamiast od sklepów detalicznych, w których ceny za te same materiały budowlane są zwykle odczuwalnie wyższe.

Głównym powodem zakupu materiałów budowlanych w hurtowni jest oszczędność kosztów. Zazwyczaj można zaoszczędzić od 20% do 60% w porównaniu do zakupów w lokalnych sklepach budowlanych. Ta duża różnica w cenie oznacza, że jeśli kupi się wystarczająco dużo materiałów do kilku projektów jednocześnie, to prawdopodobnie zakup ten zwróci się wielokrotnie. Inną zaletą jest to, że hurtownie budowlane często mają większe zapasy niż sklepy detaliczne, więc jest duża szansa, że zamówienie trafi do klienta znacznie szybciej. W przypadku sklepu budowlanego trzeba czasem dłużej poczekać na dostawę, jeśli towaru nie ma akurat na stanie. To uciążliwe w przypadku projektów, które powinny być wykonane jak najszybciej – prace stoją, a wykonawca nie może zrobić nic, oprócz czekania. Współpracując z hurtownią, raczej nie powinno się doświadczać podobnych problemów.

a1

Materiały budowlane renomowanych producentów – szeroki asortyment produktów. Hurtownia budowlana Gniezno

Asortyment hurtowni budowlanych jest zwykle bardzo szeroki. Firmy te, chcąc sprostać oczekiwaniom klientów, zapewniają szeroki wybór materiałów budowlanych dobrej jakości. Współpraca z renomowanymi markami sprawia, że klienci chętniej korzystają z usług hurtowni, bo mają pewność, że zamówione produkty spełnią ich oczekiwania i nie zawiodą w najmniej oczekiwanym momencie.

tools-g1075d24bb_1920

Nasza hurtownia również prezentuje takie podejście. Wiemy, że zapewniając klientom najlepsze materiały budowlane, zyskujemy zaufanie, które jest tak ważne w branży budowlano-remontowej. Słabej jakości artykuły budowlane nie pozwoliłyby nam utrzymać się na rynku – klienci bardzo szybko przekonaliby się, że nie warto z nami współpracować. Na szczęście jest inaczej, a my cieszymy się, że możemy przyczyniać się dzięki naszej pracy do pomyślnego ukończenia kolejnych inwestycji. Nie mogłoby się to oczywiście udać bez dobrej jakości materiałów budowlanych szanowanych marek, z którymi współpracujemy. Szeroki asortyment produktów, jakie proponujemy naszym klientom, obejmuje artykuły takich firm jak: Bostik, Corona, Andre, Den Braven, Felo, Irwin, Technicqll czy Torro.

Jakość

Terminowość

Pewność

Hurtownia budowlana Gniezno. Szeroki wybór materiałów budowlanych i wykończeniowych

Czy dobra hurtownia budowlana mogłaby cieszyć się szacunkiem i popularnością w branży, gdyby nie dysponowała wysokiej jakości artykułami? Prawdopodobnie nie. Dlatego nasza firma zapewnia klientom duży wybór materiałów, które przydadzą się zarówno na placu budowy, jak i podczas remontu mieszkania. Konsumenci mogą u nas znaleźć cały wachlarz artykułów budowlanych, a wśród nich takie produkty jak m.in.:

  • poziomnice, kątownice i łaty – przyrządy niezbędne podczas wykonywania precyzyjnych pomiarów. Dzięki nim można skontrolować, czy powierzchnia jest idealnie pozioma, upewnić się, że dwie powierzchnie są na tej samej wysokości lub sprawdzić, czy jest pomiędzy nimi kąt prosty. Podczas gdy poziomnica oraz łata mają prosty kształt i są podłużne (zwykle łaty są dużo dłuższe od poziomnic), kątownica przypomina literę „L”;
  • piany montażowe – przydają się przy realizacji wielu projektów remontu domu lub budowy. Mogą być używane do różnych zastosowań, od wypełniania nierównych ścian do izolowania rur i przewodów elektrycznych. Pianki są łatwe w użyciu, tanie i stanowią skuteczne rozwiązanie wielu powszechnych problemów. Obecnie na rynku istnieje wiele różnych rodzajów pian, a każdy z nich ma swoje unikalne cechy i zastosowania;
  • folie budowlane – folia to materiał, który służy do zabezpieczenia ścian wewnętrznych i zewnętrznych budynku. Folie budowlane mogą być stosowane przy budowie domów, biurowców i innych budynków. Główną ich zaletą jest wytrzymałość i uniwersalność zastosowania.

Internetowa hurtownia budowlana Gniezno – wygoda i oszczędność

Główną zaletą korzystania z usług naszej hurtowni jest wygoda. Wszystkie oferowane produkty można znaleźć w jednym miejscu, na stronie internetowej. Można tam przeglądać dostępny asortyment i wybierać potrzebne materiały budowlane znanych marek bez ruszania się z domu. Nasza firma zapewnia transport zamówionych materiałów na wskazany adres, klient więc nie musi się martwić o to, by samodzielnie przetransportować je na budowę. Dodatkowo, zakupy u nas to znaczna oszczędność finansowa – hurtowe ilości produktów oznaczają niższe ceny niż przy zakupach w lokalnym sklepie budowlanym.